نانوسیل D2 plus   به حجم 1 لیتر ضد عفونی کننده هوا، سطوح و تجهیزات
https://www.digikala.com/Product/DKP-295345/%D8%B6%D8%AF-%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B7-%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%AF%D9%84-D2-plus-%D8%AD%D8%AC%D9%85-1000-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%AA%D8%B1گروه دارویی: آرایشی و بهداشتی

شکل دارویی: محلول ضد عفونی کننده

تركيب:
پراکسید هیدروژن + یون نقره و اسانس( اسطوخدوس , لیمو و کاج )

خصوصیت و مزایا:
پراکسيدهيدروژن دارای اثر ضد ميکروبی بسيار وسيعی می باشد که حضور يون نقره در مقادير کم علاوه بر داشتن نقش کاتاليزور، اثر طولانی مدت و پايداری پراکسيدهيدروژن را تضمين می نمايد.
اثر ضد باکتريايی يون نقره نيز به دليل ايجاد پيوندهای کووالانت بسيار محکم با پروتئين های باکتريايی می باشد که منجر به رسوب پروتئين ها و در نتيجه غيرفعال شدن باکتريها می گردد. اين دو ترکيب در کنار يکديگر اثر سينرژيست نيز نشان می دهند.
اسانس های موجود در این محصول بر اساس استانداردهای جهانی جهت ضدعفونی هوای محیط انتخاب گردیده که از بروز حساسیت های تنفسی جلوگیری نماید.
هوای محیط مراکز درمانی و مطب ها ، اتوبوس ها، مترو ها و همه مکان های عمومی به دلیل رفت و آمد انواع مختلف بیماران ممکن است آلوده باشد. تنفس هوای آلوده می تواند باعث انتقال انواع بیماری به افراد سالم جامعه بشود .
با استفاده از یک بخور سرد و یا دستگاه های مه پاش به همراه یک ضدعفونی کننده مناسب می توان از آلوده شدن محیط و انتقال انواع بیماریها جلوگیری کرد و محیطی مرطوب و سالم در مکان های مورد نظر ایجاد نمود . بدین منظور نانوسیل D2-Plus تنها ضدعفونی کننده هوای محیط بر پایه ی پراکسید هیدروژن و یون نقره می باشد .. این ضدعفونی کننده کاملاً موثر و ایمن می باشد و برای سلامت افراد هیچ خطری ندارد و می تواند در حضور انسان و مواد غذایی استفاده گردد. اسانس به کار رفته در این محصول کاملا ایمن و بر طبق استاندارد های جهانی انتخاب شده است و بسیار مطبوع می باشد. مزیت استفاده این محصول در بخور سرد در مقایسه با ضدعفونی کننده های هوا به صورت اسپری، این است که اندازه ذرات نسبت به اسپری کوچکتر شده و در نتیجه نفوذپذیری و یکنواختی آنها بیشتر می شود.
این محصول بر روی تمامی انواع میکروارگانیسم ها موثر می باشد از جمله مایکوباکتریوم ها، باکتری های گرم مثبت و گرم منفی، ویروس ها ( HIB-HBV-HCV-COVID-19) )- تست شده بر اساس استاندارد های اروپایی در آزمایشگاه های بهداشت دانشگاه تهران


ویژگی های منحصر به فرد محصول:
- به دلیل خاصیت ضدعفونی کننده این محصول، باعث کاهش آلودگی های محیط و بیماری هایی مانند سرماخوردگی و ... می شود.
- سریع الاثر : از بین بردن تمامی آلودگی های ویروسی در مدت زمان 1 دقیقه
- مقرون به صرفه اقصادی : نیاز به رقیق سازی
- علاوه بر ضدعفونی هوای محیط این محصول برای ضدعفونی ابزار ، تجهیزات و سطوح نیز کاربرد دارد که این ویژگی نیز نانوسیل D2 – Plus را از بقیه محصولات متمایز می نماید.
- دارای طول عمر مفید به مدت 2 سال پس از تولید.
- در محدوده وسیعی از دما و pH اثربخشی خود را حفظ می کند.
- مطمئن و فعال در حضور مواد آلی
- وسیع الطیف در برابر انواع میکروارگانیسم ها
- ماندگاری اثر بر روی سطوح بدون ایجاد خورندگی
- بدون ایجاد مقاومت میکروبی
- بدون نیاز به آبکشی و دستمال کشی در مقایسه با سایر ضدعفونی کننده های موجو در بازار .
- بدون ایجاد کدورت بر روی وسایل ، تجهیزات و سطوح در مقایسه با ضدعفونی کننده های موجو در بازار .
- قابل استفاده در محیط های در تماس با مواد غذایی و در حضور انسان.

تاییدیه ها:
- پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو
- دارای تاییدیه استفاده نانوسیل به جای دکونکس در مطب دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس
- دارای تاییدیه اثربخشی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
- دارای تاییدیه عدم ایجاد حساسیت پوستی از معاونت غذا و دارو
- دارای تاییدیه اثربخشی از آزمایشگاه همکار رازی
- دارای تاییدیه اثربخشی از آزمایشگاه میکروبیولوژی کیمیافام
- دارای تاییدیه استفاده پراکسید هیدروژن و یون نقره به عنوان ضدعفونی کننده از CDC

موارد احتیاط:
- از تماس یا آشامیدن محلول داخل ظرف پرهیز گردد.
- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
- از برگرداندن مجدد محلول خارج شده به داخل ظرف خودداری نمایید.

بسته بندي:
بطری250 و 500 میلی لیتری و 1 لیتری و اسپری 250 میلی لیتری و گالن های 5 و 20 لیتریمحلول ضدعفونی کننده,مخصوص ضد عفونی کردن سطوح و تجهیزات,اسانس,ضد عفونی هوا,بخور سرد,نبولایزر,تنها ضد عفونی هوا,پراکسید هیدروژن,هیدروژن مراکز درمانی,صنایع,پراکسید,یون نقره,بی رنگ,ضد عفونی سطوح