قوانین و مقررات سایت

كاربران هنگام سفارش محصولات ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند؛ بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل و ارسال به موقع خواهد شد.
شرکت کیمیا فام به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا متعهد است از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
ارزش محصول یا محصولات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
مکان و زمان تحویل کالا بصورت توافقی مشخص شده و این شرکت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال محصولات، سفارش را در مکان و زمان مقرر تحویل دهد.
خریدار با تحویل محصولات ارسال شده و امضای برگه دریافت سفارش، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت محصولات ابراز می نماید
شرایط حمل و تحویل کالا
دوست گرامی، ضمن تشکر از خرید شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه یک شرکت پستی انجام می شود.
ارسال کلیه سفارش های بیش از 250/000 تومان به سراسر ایران رایگان خواهد بود.
الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران)
مدت زمان تحویل بسته ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل سفارش نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل سفارش به دستگاه ارسال، به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود.
هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پستی و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و این شرکت هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
ب) در محدوده تهران بزرگ
حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد.
پس از حمل هر بسته توسط پیک، مشخصات حامل سفارش برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
مدت زمان تحویل سفارش ها حداکثر دو روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد.
مکان تحویل سفارش نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این آدرس بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر آن پس از تحویل بسته به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و این شرکت هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.